OpenDate ThermoCode iQ OpenDate ThermoCode iQ

OpenDate ThermoCode iQ

Įtraukti į palyginimą
Terminio perkėlimo
Paprastas, bet universalus linijoje (on-line) montuojamas terminio perkėlimo spausdintuvas OpenDate Thermocode iQ gali spausdinti aukštos kokybės atvaizdus, ​​įskaitant tekstą, grafiką, datas, brūkšninius ar 2D kodus ant lanksčių pakavimo medžiagų, tokių kaip etiketės, plėvelės, folijos, kartonas ar korteles. Aparatas gali dirbti su visomis sustojančiomis pakavimo ar etiketavimo mašinomis.

Thermocode iQ valdo tris žingsninius variklius, leidžiančius tiksliai pozicionuoti spaudą, kas užtikriną minimalų detalių nusidėvėjimą ir tikslią spaudo uždėjimo kontrolę. Suspaustas oras šiam spausdinimo įrenginiui nėra reikalingas.

iQ talpina iki 1000 metrų dažančiosios juostelės rulonus, tiksli juostos padavimo pavara ir galimybė atlikti preciziškus derinimus užtikrina minimalias prastovas spausdintuvo priežiūrai ir maksimalią ekonomiją.

Spaudos darbas yra kontroliuojamas 7 colių įstrižainės spalvotame lietimui jautriame ekrane. Intuatyvi vartotojo sąsaja leidžia operatoriui nesunkiai valdyti aparatą, matyti momentinę spausdintuvo būsenos informaciją, įskaitant spausdinimo greitį ir likusios dažančiosios juostelės kiekį. Išsaugotus spausdinti atvaizdus galima lengvai užkrauti į spausdintuvą ir pagal poreikį paredaguoti. Spausdintuvo nustatymai gali būti koreguojami kol spausdintuvas spausdina.
Spausdinimo Parametrai
Spausdinimo būdas: Terminis pernešimas/Tiesioginis terminis
Raiška: 300 DPI
Maksimalus linijos greitis: 0.0 m/min
Minimalus spausdinimo plotis: 0.0 mm
Maksimalus spausdinimo plotis: 100.0 mm
Minimalus spausdinimo ilgis: 0.0 mm
Maksimalus spausdinimo ilgis: 53.0 mm
Komunikacijos
Sąsajos: Ethernet, USB
Fizinės Charakteristikos
Matmenys: 223 x 230 x 233
Papildoma informacija
Aparatas skirtas spausdinti sustojančiose (intermittent tipo) linijose
Garantija: 12 mėn.
Atsisiųsti specifikacijas
Atsisiųsti tvarkykles